Termometry Higrometry


Go to content

Termografia budynków

Kamery termowizyjne

Już teraz przetestuj systemy ogrzewania i instalacje - n.p. pomocą nowej kamery termowizyjnej testo 875!
Szybkie sprawdzanie systemów ogrzewania, klimatyzacji i wentylacji - łatwo i bezkontaktowo dzięki testo 875. Możliwe jest również szybkie analizowanie dystrybucji ciepła w układzie oraz lokalizowanie anomalii. Jeżeli istnieje podejrzenie uszkodzenia rury często jedynym rozwiązaniem jest rozkuwanie ścian i podłóg. testo 875 pozwala na pracę przy minimalnych uszkodzeniach i ograniczonych kosztach. To z kolei daje możliwość uniknięcia naruszania struktury budynku i pozwala na dokładne zlokalizowanie anomalii w trudno dostępnych miejscach lub ukrytych systemach rurowych.

Wykrywaj wady w budynkach i zapewnij jakość konstrukcji - n.p. z pomocą nowej kamery termowizyjnej testo 875
Analiza przeprowadzana za pomocą testo 875 to szybka i wydajna metoda wykrywania możliwych wad konstrukcji. Ponadto jest ona doskonałym sposobem na udowodnienie jakości oraz prawidłowego zastosowania reguł budowniczych. Dzięki rozdzielczości termicznej < 110 mk testo 875 wizualizuje utraty ciepła, zawilgocenia oraz nieszczelności w budynku na kolorowym obrazie termicznym. Co więcej - wykrywa błędy w izolacji cieplnej i bada uszkodzenia budynku.

Analizuj skorupę budynku i zapewniaj wszechstronne konsultacje dotyczące energii - n.p. z pomocą nowej kamery termowizyjnej testo 881.
W termografii budynków, technologia pomiarów na podczerwień jest idealnym rozwiązaniem, które pomaga szybko i efektywnie wykrywać straty ciepła w instalacjach grzewczych i klimatyzacyjnych. Dzięki swojej niezwykle wysokiej rozdzielczości termicznej wynoszącej < 80 mk, kamera termowizyjna testo 881 z łatwością wykrywa wadliwe izolacje, mostki termiczne i uszkodzenia budynku. Kamera termowizyjna testo 881 doskonale nadaje się do zapisywania i dokumentacji strat energii następujących przez okna, drzwi, obudowy rolet, wnęki na grzejniki, w konstrukcji dachu oraz w całej skorupie budynku. testo 881 to optymalne narzędzie pomiarowe dla obszernej i wszechstronnej diagnozy oraz opracowywania rozwiązań dotyczących obsługi, niezbędnych w doradztwie energetycznym.

Zapobiegaj powstawaniu pleśni - n.p. z pomocą nowej kamery termowizyjnej testo 881
Mostki termiczne to marnowanie energii. W miejscach, gdzie występują, możliwe jest przenikanie wilgotności z otaczającego powietrza, co prowadzi do rozwijania się pleśni, która stanowi ryzyko dla zdrowia mieszkańców budynku. Testo 875 i testo 881 dostarczają informacji, dzięki którym można uniknąć ryzyka powstawania na ścianach budynków niebezpiecznych i wywołujących alergie pleśni i minimalizować ryzyko zanieczyszczenia pleśnią, nawet w najodleglejszych kątach i zakątkach budynku.

MILMIX | System Saveris | Kamery termowizyjne | Termometry | Rejestratory temperatury i wilgotnosci | Termohigrometry | Pirometry | Beton i drewno | Formularz kontaktowy | SKLEP | Site Map


Back to content | Back to main menu