Termometry Higrometry


Go to content

Kamera 881

Kamery termowizyjne

Identyfikowanie anomalii oraz słabych punktów w termografii budynku, jak również konserwacja instalacji przemysłowych oraz monitorowanie produktu - teraz jeszcze szybsze dzięki nowym kamerom termowizyjnym Testo. Dzięki testo 875 i testo 881 możesz przeprowadzać kontrole materiałów i komponentów bez żadnych uszkodzeń. Pozwala to na wizualizację problemów przed wystąpieniem usterki lub ryzyka. W przypadku innych metod konieczne jest zatrzymanie procesów produkcji lub dokonywać demontażu układów kabli lub rur, dzięki kamerze termowizyjnej wystarczy jedno spojrzenie. Dzięki testo 875 i testo 881 możesz śledzić straty energii w termografii budynku, pomagając swoim klientom w uniknięciu wysokich kosztów ogrzewania. Dzięki tym dwóm nowym bohaterom od Testo oszczędzasz czas, energię i pieniądze w termografii przemysłowej, jak również w termografii budynków, i zapewniasz większe bezpieczeństwo.
Nowi bohaterowie wszystko to potrafią...
Nawet najmniejsze różnice temperatur mogą zostać wykryte dzięki wysokiej rozdzielczości temperaturowej nowych kamer termowizyjnych Testo. Wielofunkcyjne i zorientowane na zastosowanie wymienne obiektywy zapewniają, że właściwa część obrazu jest zawsze widoczna na wyświetlaczu. Dodatkowo zintegrowana kamera cyfrowa znacznie ułatwia dokumentację. Sposób prezentowania wilgotności powierzchniowej, w celu szybkiego lokalizowania miejsc, gdzie istnieje ryzyko pojawienia się pleśni - to niepowtarzalne rozwiązania w termografii budynków. Kamery termowizyjne Testo do codziennych zastosowań w handlu oraz przemyśle. Zapewniają bezpieczeństwo i zapobiegają zniszczeniom!
Nowe kamery termowizyjne testo 875 i testo 881 to nowi bohaterowie profesjonalnej termografii konstrukcyjnej i przemysłowej.Najwyższa jakość obrazu
Przy rozdzielczości termicznej <80 mk kamera termowizyjna testo 881 gwarantuje obrazy doskonałej jakości, które uwidaczniają nawet najmniejsze różnice temperatur.

Wykrywanie ryzyka powstawania pleśni na ścianach budynków
Przez ręczne wprowadzenie wartości temperatury otoczenia, wilgotności powietrza i punktu rosy w pomieszczeniu, testo 881 wizualizuje obszary objęte ryzykiem powstawania na ścianach budynków pleśni.

Wbudowany aparat cyfrowy z diodami LED
Oprócz zapisu w podczerwieni możliwe jest utworzenie równoległego obrazu obiektu, gdzie dokonywany jest pomiar, za pomocą zintegrowanego aparatu cyfrowego. Zintegrowane w testo 881 diody LED gwarantują optymalne oświetlenie zaciemnionych obszarów.

Funkcja izotermiczna
Optymalne powiadamianie kolorami w kamerze termowizyjnej testo 881 pozwala na niezwłoczne oglądanie obszarów o krytycznej temperaturze bezpośrednio na obiekcie pomiarowym.

Dyktafon
Praktyczny zestaw słuchawkowy oraz zintegrowana funkcja zapisu mowy pomagają w dokumentacji wyników pomiaru. Możesz bezpośrednio podczas dokonywania pomiarów na miejscu zapisywać swoje uwagi razem z obrazem termicznym w testo 881.

Opcja wysokiej temperatury
Możesz rozszerzyć zakres pomiarowy testo 881 dzięki opcji wysokiej temperatury. Jeżeli to konieczne, po prostu załóż filtr wysokiej temperatury na obiektyw. Pozwoli to na dokonywanie pomiarów temperatur do 550°C.

MILMIX | System Saveris | Kamery termowizyjne | Termometry | Rejestratory temperatury i wilgotnosci | Termohigrometry | Pirometry | Beton i drewno | Formularz kontaktowy | SKLEP | Site Map


Back to content | Back to main menu